| |
Forum penspinning.pl Portal Polskich Penspinnerow |
 |
Sezon 1 - [Ladder S1] michalcienki vs. Tomex
Cienki - |20 Gru 2007|, o 15:39 Temat postu: [Ladder S1] michalcienki vs. Tomex wyzywam Cie na pojedynek moge bo masz lepsze sytuacje z punktami niz ja
deadline - 27.12.07
filmy do Hakana
Tomex - |20 Gru 2007|, o 15:47
taa akurat widziałeś mój filmik i wiesz jaki słaby jestem : PP
ale cóż ja zrobie?. do czwartku
Hakan - |24 Gru 2007|, o 12:50
michalcieki:
http://pl.youtube.com/watch?v=Iphr5JjiHJw
Tomex:
http://www.youtube.com/watch?v=GH6oWhrmmrc
Tomex - |24 Gru 2007|, o 12:55
kurde wiem że wypadłem fatalnie w porównaniu do ciebie.
głos na Michała-na siebie oczywiście nie będę głosował
Cienki - |24 Gru 2007|, o 13:21
dobra zeby nie bylo hamsko to ja oddam glos na Tomexa bo na siebie tez glosowac nie bede
ale musze cie pochwalic za to combbo bo widze ze sie aroundow poduczyles
danielos - |24 Gru 2007|, o 14:46
głos na michała ..ciekawsze combo ... wg mnie bardziej stylowe..
Masta Blasta - |24 Gru 2007|, o 17:26
Mój głos też na Michała Ładniej i szybciej.:P
Tomex - |24 Gru 2007|, o 19:19
nic nowego ^^ wiem że będę miał jeden głos- Ten od Michała :]]
combo nakręciłem już dzisiaj ,bo w środę wyjeżdżam...
Gregorooo - |24 Gru 2007|, o 21:21
Głos na Cienkiego lepsze combo....plynne i ciekawe...
Tvister - |25 Gru 2007|, o 01:52
Głos na Cienkiego bo pokazał lewą część swojego lica xD
Stillos - |25 Gru 2007|, o 11:59
a ja zagłosuję na Tomexa ponieważ podobało mi się jego combo. Cienki wykonał combo lepsze a Tomex według mnie szybsze a poza tym łyso bedzi ę jak tomex bedzie miał tak mało głosów
Maniek - |25 Gru 2007|, o 16:46
michal combo na Sopocka bylo lepsze, ale i tak na ciebie glos
Thelian - |26 Gru 2007|, o 11:24
michal cienki no combo lepsze poza tym glos za to "YES!!" na koncu XD
Cienki - |26 Gru 2007|, o 11:26
taaa Tehlian xD bo duzo mi koncowka nie wychodzila - wkoncu trzebabylo zaszalec, nie ma to jak ladny Twisted sonic bust bust
Drem - |26 Gru 2007|, o 15:41
to ja zaszaleje i tez oddam na ciebie glos
Seihe - |26 Gru 2007|, o 18:57
Widze że każdy mnie prześciga w penspinningu..
Głos na michała
|
|