Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Ladder S1] michalcienki vs. Tomex
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Sezon 1 - [Ladder S1] michalcienki vs. Tomex

Cienki - |20 Gru 2007|, o 15:39
Temat postu: [Ladder S1] michalcienki vs. Tomex
wyzywam Cie na pojedynek :!: moge bo masz lepsze sytuacje z punktami niz ja :P

deadline - 27.12.07

filmy do Hakana

Tomex - |20 Gru 2007|, o 15:47

taa akurat widziałeś mój filmik i wiesz jaki słaby jestem : PP

ale cóż ja zrobie?. do czwartku

Hakan - |24 Gru 2007|, o 12:50

michalcieki:
http://pl.youtube.com/watch?v=Iphr5JjiHJw

Tomex:
http://www.youtube.com/watch?v=GH6oWhrmmrc

Tomex - |24 Gru 2007|, o 12:55

kurde wiem że wypadłem fatalnie w porównaniu do ciebie. :P
głos na Michała-na siebie oczywiście nie będę głosował :wink:

Cienki - |24 Gru 2007|, o 13:21

dobra zeby nie bylo hamsko to ja oddam glos na Tomexa bo na siebie tez glosowac nie bede ;)
ale musze cie pochwalic za to combbo bo widze ze sie aroundow poduczyles :D

danielos - |24 Gru 2007|, o 14:46

głos na michała ..ciekawsze combo ... wg mnie bardziej stylowe..
Masta Blasta - |24 Gru 2007|, o 17:26

Mój głos też na Michała :P Ładniej i szybciej.:P
Tomex - |24 Gru 2007|, o 19:19

nic nowego ^^ wiem że będę miał jeden głos- Ten od Michała :]]

combo nakręciłem już dzisiaj ,bo w środę wyjeżdżam...

Gregorooo - |24 Gru 2007|, o 21:21

Głos na Cienkiego lepsze combo....plynne i ciekawe...
Tvister - |25 Gru 2007|, o 01:52

Głos na Cienkiego bo pokazał lewą część swojego lica xD
Stillos - |25 Gru 2007|, o 11:59

a ja zagłosuję na Tomexa ponieważ podobało mi się jego combo. Cienki wykonał combo lepsze a Tomex według mnie szybsze a poza tym łyso bedzi ę jak tomex bedzie miał tak mało głosów :cool:
Maniek - |25 Gru 2007|, o 16:46

michal combo na Sopocka bylo lepsze, ale i tak na ciebie glos :razz:
Thelian - |26 Gru 2007|, o 11:24

michal cienki no combo lepsze poza tym glos za to "YES!!" na koncu XD
Cienki - |26 Gru 2007|, o 11:26

taaa Tehlian xD bo duzo mi koncowka nie wychodzila - wkoncu trzebabylo zaszalec, nie ma to jak ladny Twisted sonic bust bust :cool:
Drem - |26 Gru 2007|, o 15:41

to ja zaszaleje i tez oddam na ciebie glos :cool:
Seihe - |26 Gru 2007|, o 18:57

Widze że każdy mnie prześciga w penspinningu..

Głos na michała


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group